Dobra samopodoba nam omogoča, da resnično živimo svoj potencial ter prepoznamo, poudarimo in izpopolnimo svoje kvalitete.
Pomembno je, da znamo najti svoje močne karakteristike, sprejmemo tisto, kar nam pri sebi ni všeč in razvijemo spoštovanje do samih sebe.
Predstava o sebi ni stalna. Je spreminjajoča, predvsem pa ni ena sama.
Zato imamo vsak trenutek možnost, da jo okrepimo in izboljšamo.
Opaziš, da kadar je tvoja predstava o sebi dobra, lažje dosegaš cilje, imaš večjo samozavest in bolj veš, kaj si želiš in zaslužiš?
Zato je pomembno, da gradiš dobro in realno predstavo o sebi, saj si tako odpreš vrata do dobrega počutja, veselja in zaupanja vase.
Kako nastane predstava, ki jo imamo o sebi? Od česa je odvisna?
Kako najti in izraziti svoje prednostne lastnosti, moči in karakteristike?
Kako ugotoviti kdo smo in kaj si resnično želimo?
Kako lahko iskoristimo svoje potenciale v vsakdanjem življenju?
Kaj narediti, ko predstava o sebi ni najboljša?
Kako se soočiti z dvomi, pomanjkanjem samozavesti, pretirano samokritičnostjo?
Kako sprejeti tisto, kar nam pri sebi ni najbolj všeč?
Kako naše misli in prepričanja vplivajo na našo predstavo o sebi?
Kako lahko s pomočjo različnih tehnik povečamo samozavest, izboljšamo samopodobo in si dvignemo razpoloženje?
USPEH JE POVEZAN z dobro predstavo o sebi.
Poznamo zgodbe ljudi, ki so jim uspele neverjetno stvari, ravno zato, ker so VERJELI VASE. Zaupali so sebi, svojim sposobnostim in sledili tistemu, kar so si resnično želeli.
Eden takih je tudi Paolo Coelho. Pisatelj, ki je napisal Alkimista – knjigo, ki je na 12. mestu najbolj prodajanih knjig vseh časov. Knjiga je bila prvič objavljena v majhni založbi v Braziliji in skoraj nihče ni vedel zanjo. Toda Coelho je bil PREPRIČAN, da je napisal enkratno delo in da bo knjiga uspešenica. Najbolj pomembno pri tem je, da je verjel vase in v svoje sposobnosti, poznal je svoj potencial ter zaupal sebi, da bo našel način, da uresniči tisto, kar si je želel.
Tudi zato, je lahko postal eden najuspešnejših pisateljev današnjega časa.
Poleg dela v manjši skupini, praktičnih vaj in svetovanja, ob udeležbi prejmete tudi:
→ Poglobljeno skripto/priročnik za krepitev samopodobe.
→ Vrečko presenečenja.
→ Dostop do posnetka spletne delavnice: Krepitev samopodobe.
→ Potrdilo o udeležbi.
Diplomirana politologinja in magistrica Komunikologije, študentka prvega letnika doktorskega študija socialne psihologije in certificirana e2grow coachinja.
V svojem magistrskem delu sem se posvetila raziskovanju vpliva družbenih omrežji na telesno samopodobo. In vse od takrat je to tematika, ki ji posvetim precej svoje delovne pozornosti.
Od samih začetkov dalje sem del ekipe BRST psihologije, kjer sodelujem predvsem pri izvedbi predavanj, delavnic in izobraževanj, skrbim tudi za zunanjo podobo, marketing in finance podjetja.
Sem ustvarjalka YouTube kanala in bloga BRSTOLOGIJA, kjer s svetom delim različne zanimivosti s sveta psihologije, duševnega zdravja in dobrega počutja.
Obenem sem avtorica različnih e-knjig s področja psihologije in duševnega zdravja, spletnega programa za lažje obvladovanje stresa ter posebnih BRSTOLOŠKIH kartic spodbude.
Strokovna vsebina podprta s praktičnimi primeri;
BONUSI: poleg udeležbe prejmeš še poglobljeno skripto s teoretičnimi izhodišči in praktičnimi vajami, dostop do posnetka spletne delavnice za krepitev samopodobe ter vrečko presenečenja.
Preko anonimnega vprašalnika, ki ga dobiš ob prijavi, nam lahko zaupaš svoje specifične primere in vprašanja, tako se bomo na delavnici dotaknili točno tistega, kar najbolj potrebuješ.
Ob prijavi prejmeš vprašalnik, kjer lahko navedeš svoje primere, ki jih bomo vključili v vsebino delavnice.
Vprašalnik bo mogoče izpolniti do ponedeljka, 27.3.2023.
Pred pričetkom boste na vaše email, ki ga oddate pri naročilu, prejeli vsa navodila.
Delavnica poteka kot skupek različnih vaj, medsebojnega pogovora, reševanja problemov in podajanja znanja.
Poteka v MANJŠI SKUPINI DO 8 OSEB, saj se na ta način vzpostavi bolj sproščeno, varno in mirno okolje ter posveti konkretnim primerom in tehnikam/vajam, ki najbolj ustrezajo udeležencem delavnice.